Täitesüstid

Täitesüstid
Täitesüstid on heaks alternatiiviks plastilisele lõikusele just oma efektiivsuse ja kiire taastumise poolest. Protseduur võimaldab tuua esile oma ilu või korrigeerida puudusi näopiirkonnas, mida soovid varjata.

Täitesüstiga saab täielikult kaotada või osaliselt pehmendada kortse, mis asuvad otsmikul, silmaümbruses, nina- suuvaos, suunurkades, põskedel ja huultel. Kuna vananedes kaotavad huuled elastsuse ning normaalse niiskuse, muutuvad need kitsamaks ja tekivad kortsud. Täitesüstiga saab huuli suurendada, anda tagasi kaotatud volüüm, elastsus ja niiskus, luua korrektne huulekontuur ja täita huule peal asuvad kortsukesed. Samuti võimaldab protseduur parandada huulte ebasümmeetriat.  Peale ulatuslikku hamba- või breketravi saab täitesüstidega taastada muutunud huulte kuju ning parandada üldist näo kuju. Ka ainult üks kord tehtud täitesüst jätab naha elastsemaks ja süstitud piirkond jääb palju pehmemaks ja elastsemaks.

Faceline kasutab firma Allergan Juvederm sarja tooteid, mis on valmistatud hüaluroonhappe baasil, mistõttu ei tekita need allergiat. Juvederm sisaldab lidokaiini, mille eesmärk on muuta protseduur vähem valulikuks.

Kogu protseduur kestab 15 minutit. Hiljem võib korrigeeritud piirkond olla veidi turses, valulik ja punetav. Võimalikud on sinikad. Samal päeval ei ole lubatud süstitud piirkonda meikida ja kreemitada, samuti ei tohi 24 tunni jooksul teha trenni ega tarvitada alkoholi. Saun ja päevitamine on lubatud paari nädala pärast.

Ootame Sind TASUTA konsultatsioonile. Broneeri aeg tel. +372 600 7031