Juvéderm

Juvéderm

Miljonid inimesed kogu maailmas usaldavad oma välimuse parandamise Juvéderm®-i hooleks.

Ületamatu teaduslik tehnoloogia on võimaldanud meil välja töötada harukordselt ühtlase konsistentsiga geeli. See tähendab, et Juvéderm® tungib hõlpsasti naha sisse, näeb välja ja tundub loomulik. Näo täitesüstid siluvad kortse ja lisavad täidlust tagasihoidlikul, kirurgilist sekkumist mittevajaval moel.

Juvéderm®-i süstid kujutavad endast minimaalselt invasiivset kosmeetilist protseduuri, seega on paranemisaeg lühike ja normaalne igapäevaelu jätkub suurema häirimiseta. On tõestatud, et tulemused jäävad püsima kuni üheks aastaks.

Paljud niisutajad sisaldavad hüaluroonhapet, kuid näo sellised täitesüstid nagu Juvéderm® on ainus viis täiendada naha sees leiduvaid hüaluroonivarusid.

Juvederm faceline

Juvéderm® rõhutab teie nägu peamiselt kolmel viisil

Taaselustab

Juvéderm® vähendab või silub miimikakurde, kortse ja nahavolte, et nägu näeks välja värskem ning säravam.

Tõstab

Juvéderm® taastab põskede ja lõuajoone kaotatud täidluse, mõjudes seeläbi kergelt tõstvana.

Piiritleb

Juvéderm® joonistab märkamatult uuesti välja huulte ja näo kontuurid ning piiritleb need taas.

Juvéderm®-i on kasutatud enam kui 16 miljoni protseduuri juures ja see number kasvab iga päevaga.

Kuidas nahk vananeb?

Noort nahka niisutab seestpoolt hüaluroonhape, mis kujutab endast looduslikku suhkrut. Hüaluroonhape seob niiskust ja hoiab nahka niisutatuna, et see näeks nooruslik välja.

Vanusega hakkab nahk hüaluroonhapet kaotama; nahk muutub kuivaks ega ole enam nii prink. Hakkavad tekkima kortsud ja nahakurrud. Vananemisprotsessis on oma osa ka muudel teguritel, näiteks raskusjõud tõmbab nahka allapoole, selle tulemusel muutub nahk lõdvemaks ja tekivad voldid.

Kuidas Juvéderm® toimib?

Juvéderm® on hüaluroonhappe baasil välja töötatud naha täitesüstide sari, kusjuures iga täitegeeli koostis on loodud spetsiifilise ja ainulaadse probleemi kõrvaldamiseks. Arst süstib geeli ülipeene nõela abil naha alla. Geel täidab kortsud ja kurrud ning lisab märkamatult täidlust. Geelis olev hüaluroonhape seob niiskust. Olenevalt protseduurist ja tootest võivad tulemused püsida kuni 18 kuud.

Juvéderm® sisaldab ka valuvaigistit lidokaiini1, mis muudab protseduuri meeldivamaks.