Keemiline koorimine

Keemiline koorimine
Keemiline koorimine on maailmas laialdaselt kasutatuav iluprotseduur, kus erinevate ainetega (alfahüdroksühapped-AHA, triklooräädikhape-TCA, salitsüülhape jt.) kiirendatakse pindmiste, kahjustunud naharakkude irdumist ja uute, tervemate rakkude paljunemist.

Glükoolhape kuulub alfahüdroksühapete (AHA) e. puuviljahapete hulka, olles kõige sagedamini kasutatav AHA kosmeetikatoodetes. AHA -d on puuviljades jt. looduslikes allikates esinevad orgaanilised karboksüülhapped.
Erinevalt üldlevinud glükoolhappekoorimistest ei põhjusta Glykopeel naha ketendamist, pruune koorikuid ega vaja kodust paranemisperioodi.

4-etapiline raviprotseduur sisaldab 18 patenteeritud aktiivainet.

Kuna tegemist on pindmise protseduuriga e. nn “värskendava koorimisega, võib seda teha ka lihtsalt naha elustamiseks, jume ja toonuse parandamiseks.
Paremate tulemuste saavutamiseks on vajalikud korduvad protseduurid ja soovitud efekt võib saabuda alles mitme kuu pärast.

Glükoolhappega koorimist on soovitatav korrata 1-2 nädala tagant, 4- 6 nädala jooksul. Samuti sõltub koorimiste arv naha seisundist, mida me mõjutada tahame.

Olenevalt probleemist saame kombineerida keemilist koorimist erinevate mesoteraapiate või C vitamiiniga, mis on olulised naharakkude uuenemise kiirendamisel.

Protseduuride ajal ei soovita käia solaariumis ja võtta päikest, kuna suureneb naha tundlikkus ultraviolettkiiirgusele.

Kodus võib kasutada kasutada GlykoPeel sarja koduhoolduse vahendeid, depigmenteerivat kreemi ja päiksekaitsekreemi. AHA tooted ei ole toksilised ega imendu ning on ohutud kasutada ka raseduse ja imetamise ajal. Sobib kasutamiseks kõigile nahatüüpidele aastaringselt

Faceline keemiline koorimine Hedi Põlluveer
  • Glykopeel koorimine värskendab jumet ja vähendab naha päikesekahjustusi (kare, ebaühtlase pinnatekstuuriga nahk)
  • Tasandab pigmendilaike, hajutades nahas vähesel määral pigment melaniini ,omades seetõttu nõrka pleegitavat toimet.
  • Stimuleerib kollageenisünteesi pinguldades nahka ja vähendades kortsude teket.
  • Sobib väga hästi rasusele ja aknele kalduvale nahale, vähendades rasu hulka nahal ja poorides.
  • Aitab kõrvaldada komedoone ja vähendab vistrikute teket.
Ootame Sind TASUTA konsultatsioonile. Broneeri aeg tel. +372 600 7031