Müüdid

Müüdid

Täitesüst ja botuliintoksiin (rahvakeeli botox) on üks ja sama?!

Kindlasti mitte. Botuliintoksiin (rahvakeeli botox) halvab ajutiselt lihased, mille tulemusena lihased lõdvestuvad ja miimika pidurdub. Süsti mõju kestab orienteeruvalt 4-6 kuud. Täitesüst on hüaluroonhappe preparaat, mis on inimese organismile loomuomane, täidab kortsud ning ei mõjuta lihaste liikuvust. Süsti mõju kestab orienteeruvalt aasta.

Huulde süstitakse botuliintoksiini (rahvakeeli botoxit)?!

Kindlasti mitte. See on kõige suurem väärarvamus. Huuli saab täita ja suurendada täitesüstidega.

Täitesüsti tegemine on kohe näost näha?!

Ei ole. Õigesti tehtud, õiges koguses ning kogenud spetsialisti poolt tehtud täitesüst ei väljendu kliendi näos muul moel kui vaid värske ja säravama ilme näol.

Täitesüst tekitab sõltuvust?!

Ei. Süstid ei tekita füsioloogilist sõltuvust, aga süstide abil saavutatud värskem välimus tekitab soovi edaspidigi hea välja näha. Preparaat ise kindlasti sõltuvust ei tekita.

Täitesüst põhjustab allergiat?!

Ei. Kuna täitesüst sisaldab kehale loomuomast ainet (hüaluroonhape), siis allergilist reaktsiooni ei teki.

Mida hiljem süstidega alustada seda parem?!

Kindlasti mitte. Mida varem alustada, seda parem on tulemus. Varem alustades hoiame oma naha elastse ja heas toonuses. Kui kortsud on lastud juba sügavaks ja on rahulolekus näha, seda raskem on saada väga head tulemust, preparaati läheb rohkem ja raha kulub enam.

Odav hind tagab sama kvaliteetse tulemuse?!

Kindlasti mitte. Teenuse hind kujuneb nii süstitava preparaadi valikust kui spetsialisti kogemusest. Hoolikalt valitud preparaadid, mis on efektiivsed, turvalised ja pikaajalise mõjuga ei ole odavas hinnaklassis.